19 Kasım 2015 PerşembeSaraybosna Avrupa’nın Kudüs’ü
Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman en üstte tutan firmamız, çalışanlarımız ve hizmetlerimizle her dönem çalışmaya devam ediyoruz. Balkanlara yapılan gezilerimizde müşteri memnuniyetlerimiz arttıkça bu bizlerin işine olan bağlılığını da artırmaktadır. Hitit tour olarak vizyonumuzun her zaman hakkını vermeye devam edeceğiz. Çeşitli turlar düzenleyen markamızın
seyahatleri her zaman ilgi odağı olmuştur. 2016 kesin kalkışlı turlarımızın isteğe göre değiştiği 
Saraybosna Turları mız
Tam pansiyon avantajıyla hiçbir ekstra ödemeyeceğiniz huzur dolu tur programlarımızla sizlerleyiz.
Mostar- Travnik-Alperenler tekkesi –Savaş tüneli ziyaretleri 
ziyaretçi ilgisini arttırmaktadır. Ekonomik anlamda da uygun fiyatlarıyla 
ziyaretçilerine sitemizde uygun avantajları sunmaktadır. Turların çeşitliliği ile de her zaman farklılığımızı ortaya koyan bir firma olarak hareket etmişizdir. Her bütçeye her kesime hitap eden; balkan turlarıyla her zaman dikkat çeken yapımız dünyanın küçük olduğunu insanlara anlatmaya çalışmıştır.

Saraybosna da kültür
Çağdaş zamanlara kadar Bosna Hersek genelde Avrupa ülkelerinin artistik akımının (hareketlerinin) dışında kaldı. Yaratıcı şekiller ancak neolitik zamanların uzun ve büyüleyici tarihine dayanır. Bosna Hersek’teki müzeler ve galeriler Rönesans ya da romantik döneme ait tablolarla dolu değildir ve günlük yaşamı temsil eden canlı şekiller bulunur.
Çağdaş sanat 20.yüzyılın son yarısında yer alan kültür devriminde bir anahtar etkisine sahiptir. Yüzyıllardır bu devrime sebep olan kültür, günümüzde mimari, geleneksel kıyafetler, taşlar, oyulmuş sanat eserleri, çömlekler, mücevher ve kutsal yerler yoluyla yaşayan bir müze olarak ziyaret edilir. Bosna Hersek kültürünü bir müzenin duvarlarından sokran şeyler olarak bulamazken fakat karışık cami boyamaları, ahşaptan yapılmış güzel geleneksel mobilyalar, muhteşem dikişli geleneksel kıyafetler olarak görülebilir.
Eskinin ve yeninin karışımı olan bu yaratıcı şekiller Bosna Hersek’i diğer Avrupalı komşularından farklı kılar. Günümüzün kültürel manzarası düzenli bir şekilde gelişiyor. Saraybosna, güneydoğu Avrupa’nın en iyi festivallerine, Saraybosna Film Festivali, Jazz Festivalini, Mess Alternatif Tiyatro Festivaline ve daha sayısız festivallere ev sahipliği yapar. Çağdaş Edebiyat, müzik ve sanat yeniden doğan bir ülkenin yaratıcı mücadelesini içerir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder